Společnými silami pro projekt: Výcvikový canisterapeutický kurz pro dobrovolníky a jejich psy

„Díky dobrovolníkům a jejich pejskům ze spolku můžeme pomáhat dětem a starým nebo nemocným lidem. Jako jediní v Česku pomáhají cvičení canisterapeuté (canisterapií se rozumí léčebný kontakt psa a člověka) uvolňovat křeče i postiženým pacientům v Jedličkově ústavu pomocí speciální polohovací metody. Bylo prokázáno, že pes má schopnost léčit a my bychom byli moc šťastní, kdybychom mohli s pejsky a jejich majiteli pomáhat i nadále.“

Pavla, klientka UniCredit Bank, Praha
Náš spolek Tam, kde zvířata pomáhají, jsme založili v listopadu roku 2014. Důvodem bylo zkvalitnění provádění canisterapie, a především zvýšení odbornosti canisterapeuta. Naším hlavním projektem je dostat mezi lidi pojem canisterapie v té opravdové podobě a dokázat, že canisterapie má smysl. Pořádáme kurzy a workshopy canisterapie, které bychom chtěli podpořit. Naši dobrovolníci, kteří si kurzy hradí s vlastních zdrojů a nezištně pomáhají ve volném čase rozdávají nejen radost, ale i odbornou pomoc.
tam.png
Spolek Tam, kde zvířata pomáhají. Spolek dobrovolníků a jejich čtyřnohých kamarádů rozdává radost a léčí pomocí canisterapie.
tam.png
Spolek Tam, kde zvířata pomáhají. Spolek dobrovolníků a jejich čtyřnohých kamarádů rozdává radost a léčí pomocí canisterapie.
Ikona srdce 32 %
hlasů Ikona srdce
869 ×
sdíleno

Sdílejte projekt

Sdílejte projekt se svými přáteli i jiným způsobem, pošlete jim e-mail nebo zkopírujte odkaz do zprávy a sdílejte prostřednictvím sociální sítě LinkedIn a Twiter. E-mail bude v nečitelné podobě uložen na našem serveru, abychom jej mohli využívat pro účely statistiky.

Přispějte na projekt

  • 1.Otevřete svou aplikaci mobilního bankovnictví. Naskenujte QR kód.
  • 2.Automaticky se Vám vyplní číslo účtu a jméno příjemce.
  • 3.Doplňte částku, kterou chcete projekt podpořit.

Znáte nějaký úžasný projekt, který by stálo za to podpořit?

zbývá znaků