Společnými silami pro projekt: Auto pro zachování činnosti manažerů na vozíčcích a projektu Daruj hračku

„Moc bych si přála dárek pro ty, kdo i z invalidních vozíků už 23 let pomáhají svou činností v projektu ‚Daruj hračku‘ plnit vánoční přání tam, kde je nemá kdo splnit. Kvůli stáří aut a poruchám přišli o oba vozy. Bez auta ‚Daruj hračku‘, obrovský a celorepublikově užitečný projekt, nemůže existovat a fungovat. Moc bych jim přála získat potřebnou částku, aby mohli i nadále pomáhat a být inspirací pro druhé. Je to zároveň pomoc 2 500 dětem a lidem s handicapem v ČR.“

Markéta, klientka UniCredit Bank, Železný Brod
Tango, manažeři na vozíčcích, autoři a 23 let organizátoři projektu „Daruj hračku“ ve prospěch dětí a lidí s různými handicapy, plní sny a potřeby týkající se studia, uplatnění, prvního bydlení či kvality života. Jsou v obtížné situaci, neboť obě jejich auta definitivně vypověděla službu. Byl to základ jejich existence, činnosti, jednání a organizování. Jednorázové pořízení auta přinese rok co rok pomoc v hodnotě 6–8 milionů korun z jejich činnosti, na jejímž základě veřejnost pořídí dárky pro 2,5 tisíce dospělých a dětí v 70 domovech a zařízeních v ČR. Nejen pomoc, ale i uplatnění a inspiraci, že stojí za to, to nevzdat a i na vozíku k něčemu být. To vše to auto znamená.
tango_logo.png
Tango, manažeři na vozíčcích. Ač sami handicapovaní, nevzdali se a již 23 let pomáhají tisícům dětí a lidí s různými handicapy z celé ČR projektem Daruj hračku.
tango_logo.png
Tango, manažeři na vozíčcích. Ač sami handicapovaní, nevzdali se a již 23 let pomáhají tisícům dětí a lidí s různými handicapy z celé ČR projektem Daruj hračku.
Ikona srdce 50 %
hlasů Ikona srdce
1356 ×
sdíleno

Sdílejte projekt

Sdílejte projekt se svými přáteli i jiným způsobem, pošlete jim e-mail nebo zkopírujte odkaz do zprávy a sdílejte prostřednictvím sociální sítě LinkedIn a Twiter. E-mail bude v nečitelné podobě uložen na našem serveru, abychom jej mohli využívat pro účely statistiky.

Přispějte na projekt

  • 1.Otevřete svou aplikaci mobilního bankovnictví. Naskenujte QR kód.
  • 2.Automaticky se Vám vyplní číslo účtu a jméno příjemce.
  • 3.Doplňte částku, kterou chcete projekt podpořit.

Znáte nějaký úžasný projekt, který by stálo za to podpořit?

zbývá znaků